Підтримка Метінвесту дозволяє успішно розвивати дитячо-юнацький футбол у Кривому Розі, Маріуполі, Єнакієвому, Харцизьку, Макіївці, Авдіївці, Краснодоні та Дзержинську.

Упродовж багатьох років ми не тільки інвестуємо в розвиток українського професійного футболу, але й у розвиток дитячого футболу. Підтримка Метінвесту дозволяє успішно розвивати дитячо-юнацький футбол у Кривому Розі, Маріуполі, Єнакієвому, Харцизьку, Макіївці, Авдіївці, Краснодоні та Дзержинську.

Відбір до футбольних шкіл Метінвесту проводиться на конкурсній основі. Важливим критерієм відбору є не тільки фізична підготовка та здібності дитини, але також успішне навчання в школі. Тренування проводяться впродовж року професійними тренерами за спеціально розробленою методикою. Щорічно дитячі та юнацькі команди футбольних академій і секцій посідають призові місця в міських, обласних і національних змаганнях.

Результати

  • У Єнакієвому та Маріуполі було побудовано нові футбольні поля з сучасним штучним покриттям, на яких на постійній основі тренуються понад 600 дітей різних вікових груп.
  • Авдіївський коксохімічний завод спільно з міською радою розпочав реконструкцію міського стадіону та будівництво сучасного футбольного майданчика зі штучним покриттям. У 2011 році Метінвест виділив на розвиток дитячого футболу і спорту в Авдіївці понад 500 тис. грн.
  • У 2011 році дитячо-юнацькі футбольні команди Метінвесту і Шахтаря вперше змагалися разом за «Кубок Метінвесту». Змагання, що проводиться в партнерстві з клубом «Шахтар», надалі набуде статусу щорічного турніру.