Відео галерея

Кваліфіковані фахівці та управлінці – ключовий чинник, що забезпечує конкурентну перевагу нашого бізнесу. Для ДТЕК навчання персоналу є найважливішим інструментом розвитку компанії.

Кваліфіковані фахівці та управлінці – ключовий чинник, що забезпечує конкурентну перевагу нашого бізнесу. Для ДТЕК навчання персоналу є найважливішим інструментом розвитку компанії. ДТЕК прагне, щоб якість знань, одержуваних у його корпоративному університеті, було порівнянною з якістю програм МВА у найкращих бізнес-школах.

Навчання фахівців та управлінців Компанії здійснюється на базі корпоративного університету – Академії ДТЕК. Академія є єдиним центром управління системою знань на всіх підприємствах Компанії. Навчальні плани Академії охоплюють всі рівні персоналу корпоративного центру і управлінської ланки підприємств. 

Академія ДТЕК володіє широким спектром навчальних програм: від дистанційних курсів до МВА-програм. В основі системи розвитку співробітників лежить корпоративний мінімум: професійна програма, тренінг із розвитку компетенцій та дистанційні курси, які є обов'язковими до проходження для кожного співробітника. З початку роботи Академії ДТЕК 43 370 співробітників Компанії завершили навчання у межах програм із розвитку компетенцій, модульних програм, спецкурсів та курсів дистанційного навчання.

Співробітники, які є учасниками програм Кадровий резерв і ТОП-50, проходять навчання за МВА-програмами «Енергія Знань» та «Енергія Лідера». 

Корпоративний університет ДТЕК є членом міжнародних асоціацій бізнес-освіти CEEMAN (Central and East European Management Development Association) та EFMD (European Foundation for Management Development). У 2012 році розпочато процес акредитації Академії ДТЕК на відповідність міжнародному стандарту корпоративного навчання CLIP, що слугуватиме підвищенню якості навчання співробітників. 

Для всіх співробітників корпоративного центру і управлінської ланки підприємств ДТЕК реалізуються програми з розвитку компетенцій, орієнтовані на розвиток знань, умінь і навичок, необхідних для роботи в сучасній бізнес-організації. Обов'язковими є проходження електронних курсів (e-learning).

Одне з основних завдань перспективного бізнесу – розвиток унікальної управлінської експертизи всередині Компанії, обмін досвідом керівників і талантів із різних підрозділів і підприємств, розширення кругозору та підвищення інноваційного сприйняття, а також загальної готовності до безперервних поліпшень. Для реалізації такого підходу в ДТЕК була створена модульна програма «Енергія Знань». Програма ґрунтується на оптимальному поєднанні теоретичної підготовки, яка відповідає рівню МВА бізнес-шкіл, і найкращої управлінської експертизи Компанії, а також досвіду провідних світових компаній.

Програма «Енергія Знань» спрямована на розвиток управлінського потенціалу, емоційного інтелекту і професійну підготовку топ-менеджерів, готових будувати і розвивати динамічні компанії.

Програма складається з 6 модулів: Економічне і промислове середовище, Бізнес-стратегії, Фінансовий аналіз та фінансовий менеджмент, Стратегічний маркетинг, Операційний менеджмент, Організаційне управління. Оцінка 360 градусів і коучинг є складовою частиною програми. 

У межах навчальної програми учасники «Енергії Знань» беруть участь у закордонному навчальному турі, а також ведуть інтенсивну індивідуальну роботу, виконують домашнє завдання, пишуть есе, працюють над дипломним проектом. 

Програма «Енергія Лідера» спрямована на розкриття та розвиток ваших лідерських здібностей і навичок, і дає можливість впровадити в життя власне бачення лідерства на основі найкращих практик й у супроводі європейських експертів. Участь у навчанні дасть можливість застосувати у вашій компанії нові підходи і методи. 

Метою програми є розвиток і практичне відпрацювання навичок лідерства у топ-менеджерів Корпоративного Центру або виробничих підприємств, а також керівників, які готуються до призначення на вищі позиції в компанії. 

Результати

Щорічно більше 1,6 тис. співробітників проходять навчання за програмами розвитку компетенцій, спеціальними програмами Академії ДТЕК. 

За 2012 рік на порталі Академії ДТЕК було пройдено 17500 електронних курсів. 

Дві групи «Енергія Знань» пройшли навчання за 6 модулями програми і впродовж 2012 року працювали над своїми дипломними проектами. 

Запущені дві нові групи (53 співробітники) за програмою навчання «Енергія Знань» для співробітників із числа Кадрового резерву корпоративного центру і виробничих підприємств.

Академія ДТЕК відкриває свої двері

Академія ДТЕК проводить навчання не тільки для співробітників компанії, але і зовнішніх замовників. Так, за 2012 рік було проведено понад 30 навчальних заходів для українських компаній. Корпоративний університет ДТЕК проводить широкий спектр навчальних програм: розвитку управлінського потенціалу, компетенцій та особистісного зростання, корпоративні тренінги з урахуванням потреби компанії, а також пропонує професійне навчання і МВА-програми для керівників вищого і середнього рівня управління «Енергія Знань» та «Енергія Лідера». 

Великим інтересом із боку клієнтів користуються такі програми, як «Виробничий менеджмент», «Як спілкуватися результативно», МВА програма «Енергія Знань». 

Академія ДТЕК приділяє велику увагу обміну досвідом, найкращим практикам та успішним досягненням серед українських і закордонних компаній. Так, 30 листопада 2012 року на базі Академії ДТЕК було проведено першу Міжнародну практичну конференцію з корпоративного навчання, на якій представники провідних українських і російських компаній ділилися своїм досвідом. Конференція буде проходити щорічно з метою розширення експертизи, глибокого опрацювання актуальних питань і розширення партнерства в галузі навчання і розвитку. 

Отримати знання й розвинути свій потенціал в Академії ДТЕК можуть усі зацікавлені в своєму розвитку, звернувшись за посиланням: http://dtek.com/ru/jobs-and-careers/training.