Успіх компанії безпосередньо залежить від професіоналізму кожного співробітника на будь-якому рівні.

Успіх компанії безпосередньо залежить від професіоналізму кожного співробітника на будь-якому рівні. Важливим кроком щодо підвищення рівня професіоналізму співробітників Метінвесту стала єдина програма розвитку кадрового резерву, розроблена в 2010 році спільно з провідною російською бізнес-школою Сколково. Ключовий принцип програми – дати кожному шанс проявити себе.

Програма складається з шести модулів, які учасники відвідують упродовж року, і короткого стажування на виробничому майданчику одного з найуспішніших міжнародних металургійних холдингів.

Учасники програми повинні оволодіти сучасними практиками управління, отримати знання в галузі стратегічного планування, побудови ефективних бізнес-моделей для стратегічних завдань компанії та інше.

Викладачами програми є професори найкращих західних бізнес-шкіл: London Business School, Massachusetts Institute of Technology, IAE Aix-en-Provence та ін. Як запрошені експерти на програмі виступають провідні фахівці металургійної галузі, представники реального бізнесу.

Акцент у програмі робиться на освоєння практичних умінь. Завдання учасників – упродовж програми розробити реальний бізнес-проект для впровадження його в Метінвесті – від вироблення ідеї проекту до плану впровадження. За підсумками кожного модуля учасники захищають свої проекти перед Правлінням Метінвесту на чолі з генеральним директором.