Головним багатством організації та найважливішим джерелом її конкурентоспроможності є люди. Тому для Сьогодні Мультимедіа важливим є надати можливість кожному співробітникові розкрити свій потенціал, розвиватися самому і розвивати інших.

 

Головним багатством організації та найважливішим джерелом її конкурентоспроможності є люди. Тому для Сьогодні Мультимедіа важливим є надати можливість кожному співробітникові розкрити свій потенціал, розвиватися самому і розвивати інших. Постійний розвиток і вдосконалення співробітників дозволяє нашій компанії зберегти свою унікальність і провідні позиції на медіаринку.

Сьогодні Мультимедіа в 2009 році першою на медіаринку України створила власну внутрішню систему навчання у вигляді корпоративного університету. Університет побудований на системі внутрішніх корпоративних тренінгів і призначений для навчання лінійного персоналу компанії внутрішніми тренерами, якими стали топ-менеджери компанії. Адаптація навчання до робочих ситуацій полегшує систематизацію отриманих знань і подальше використання їх на практиці.

У межах корпоративного університету навчання ведеться за такими програмами: «Майстерність продажів реклами», «Майстерність управління», «Локальні випуски газети "Сегодня"».