Метінвест є єдиною українською компанією, яка має статус повноправного члена Всесвітньої асоціації сталі (WSA).

Метінвест є єдиною українською компанією, яка має статус повноправного члена Всесвітньої асоціації сталі (WSA). Членство в цій міжнародній організації диктує активну природоохоронну діяльність для збереження і поліпшення клімату на планеті, раціональне використання ресурсів, зниження енергоспоживання тощо. Так, Метінвест бере активну участь у проекті асоціації «Використання енергії в сталеливарній промисловості».

Основне завдання проекту: визначити норми енергоємності при виробництві чавуну і сталі. У результаті отримані дані дозволять порівняти енергетичну ефективність металургійних підприємств у різних частинах світу.

Результати

Розроблено єдину методику розрахунку енергоємності продукції, що випускається основними переробками.

Вироблено критерії оцінювання впливу якості сировини на енергоефективність підприємства.

Учасники проекту заповнили форми енергоспоживання щодо кожного підприємства-учасника. Після розрахунку енергоємності основних переробок буде виконано бенчмаркінг. Кожному підприємству буде присвоєно індивідуальний номер, який буде приховано від учасників проекту.

Усі підприємства-учасники будуть порівнюватися з «теоретичними підприємствами», після чого буде розроблено рекомендації щодо поліпшення їхньої енергоефективності.

При обліку енергоефективності підприємства будуть враховуватися його географічне положення і якість сировини, за допомогою коефіцієнтів.