Із 2008 року Метінвест реалізує в Кривому Розі довгострокову комплексну програму реконструкції районів, спрямовану на створення зон комфортного проживання співробітників Компанії та криворіжців.

Із 2008 року Метінвест реалізує в Кривому Розі довгострокову комплексну програму реконструкції районів, спрямовану на створення зон комфортного проживання співробітників Компанії та криворіжців. Ця корпоративна програма була розроблена і спроектована з урахуванням обробки 4,5 тис. анкет, отриманих від мешканців житлового масиву. 

За час реалізації програми в мікрорайонах Даманський (Тернівський район) і 44 квартал (Жовтневий район) було реставровано фасади будинків, відремонтовано дороги, впорядковано центральні площі мікрорайонів, побудовано десятки спортивних і дитячих майданчиків, відновлено зони відпочинку, створено першу в місті зону для картингу, упорядковано пляжну зону з майданчиками для волейболу і багато іншого. У 2010 р. у 44 кварталі міста було побудовано парк зі світломузичним фонтаном, облаштовано сквери біля будинків і зони відпочинку. 

Четвертий етап програми, реалізований у 2011 році також на 44 кварталі, став наймасштабнішим із погляду проведення робіт із благоустрою та реконструкції: відремонтовано й пофарбовано фасади будівель, заново створено 2 сквери з усіма вигодами і сучасним енергозберігальним освітленням, відкрито алею слави передовиків виробництва ПАТ «ЦГЗК». На колишньому пустирі створено волейбольний і баскетбольний майданчики, поряд із яким зведено перший ролердром для скейтбордингу і велосипедистів, де вже проводилися змагання загальноукраїнського масштабу. Вулиця Мусоргського та рекреаційні території, які прилягають до неї, змінилися за оцінкою мешканців до невпізнання і набули вигляду європейського рівня. 

Реалізацію п'ятого етапу програми заплановано на 2012 рік. Північним гірничо-збагачувальним комбінатом заплановано інфраструктурний проект «Комплексна реконструкція парку ім. Комсомолу України та житлового масиву «Восход». Передбачено реконструкцію центрального входу до парку, алей і встановлення освітлення. Заплановано встановлення малих архітектурних форм, розміщення на території 2-х зон: культурної і спортивної (ремонт концертного майданчика, встановлення скейтпарку і майданчика для пейнтболу). На території парку розташований унікальний комплекс фонтанів, і його реконструкція надасть парку особливої індивідуальності та колориту. Сусідство парку зі спортивним комплексом «Північне Сяйво» дозволить йому стати центром культурного і спортивного життя на житловому масиві «Восход». 

Увагу Центрального комбінату звернено на комплексну реконструкцію вул. Армавірської на 44-му кварталі. Передбачається до середини серпня 2012 року виконати ремонти і фарбування фасадів житлових будинків, ремонт асфальтного покриття, у тому числі пішохідних тротуарів, встановити сучасну систему освітлення. Також заплановано встановити світлофори і лежачі обмежувачі швидкості поблизу СШ №93 і №111, відремонтувати фасад спортклубу, побудувати футбольне міні-поле і виконати реконструкцію зелених насаджень. 

Інгулецький комбінат направить ресурси на реконструкцію проспекту Перемоги, що є центральною вулицею житлового масиву Інгулець. Проектом передбачено ремонт доріг, замощення центральних алей проспекту і влаштування квітників, доріжок і алей у сквері, реконструкція фасадних частин будинків проспекту, благоустрій дворових територій і багато іншого. 

Реконструкція цілого житлового мікрорайону – перша, і поки що єдина, ініціатива подібного типу не тільки в Кривому Розі, але й у Дніпропетровській області.