У квітні 2010 року було дано старт новому проекту Компанії СКМ у межах соціальної програми «Сучасна освіта» – FormulaS.

У квітні 2010 року було дано старт новому проекту Компанії СКМ у межах соціальної програми «Сучасна освіта» – FormulaS. У межах цього проекту топ-менеджери Групи СКМ і запрошені спікери проводять майстер-класи якісно нового рівня для українських студентів. Основне завдання проекту – дати студентам нові знання, що ґрунтуються на практичному досвіді.

«FormulaS» – це цикл майстер-класів якісно нового рівня від топ-менеджерів Групи СКМ і запрошених спікерів для студентів провідних українських вишів. У 2010-2011 році пройшли майстер-класи топ-менеджерів СКМ за такими темами, як публічні виступи, переговори, риторика, управління проектами, управління інвестиціями, планування професійної кар'єри, соціальний маркетинг та інші. Крім того, з майстер-класами виступили Ірина Хакамада – відомий і всіма визнаний публічний політик – на тему «Лідерство»; Гліб Архангельський – провідний російський експерт у галузі управління часом – на тему «Управління часом»; й Оксана Фещенко – партнер компанії RosExpert (одного з лідерів російського ринку комплексних рішень у галузі управлінського капіталу) – із майстер-класом «Як стати успішним топ-менеджером».

У 2012 році ми вивели проекти на національний рівень, проводячи майстер-класи не тільки для слухачів з київських вишів, але і для студентів інших регіонів України.

Ми сподіваємося, що проект FormulaS не тільки дозволить на практиці переконатися, що навчання може і повинне бути цікавим, але також дасть додаткові знання й навички найкращим українським студентам і додасть їм упевненості в тому, що націленість на результат, завзятість і готовність безупинно вчитися відкривають перед ними практично необмежені можливості для зростання.

Результати: 

Більше 4000 студентів з різних вишів відвідали майстер-класи в 2010-2012 році в межах проекту FormulaS. 

Ми пишаємося нагородами, яких удостоєно наш проект:

У лютому 2011 року Фонд Східна Європа та мережа Глобального договору ООН в Україні оголосили результати національного етапу престижного конкурсу корпоративного волонтерства, в якому взяли участь представники 22-х європейських країн. Проект FormulaS було визнано переможцем у одній з чотирьох номінацій. 

А в листопаді 2011 року проект FormulaS отримав нагороду III ступеня в номінації «Столиця» у межах церемонії нагородження HR-Бренд – незалежної щорічної премії за найуспішнішу роботу в галузі управління репутацією компанії як роботодавця.

Докладніше про FormulaS на освітньому порталі СКМ і на сторінці проекту в facebook.