Соціальний проект HarvEast розвитку районів присутності

Проект реалізується з жовтня 2012 року в п'яти районах Донецької області: Старобешівському, Новоазовському, Тельманівському, Володарському, Першотравневому. 

Мета проекту – вирішити найгостріші соціальні питання в районах, де сконцентровані активи Холдингу. Проект фінансується з окремого бюджету і доповнює Соціальний бюджет Холдингу, кошти з якого HarvEast щорічно направляє на підтримку соціальної сфери регіонів присутності та розподіляє між населеними пунктами пропорційно до кількості оброблюваних Холдингом земель.

Актуальні проблеми, які потребують першочергового вирішення, визначалися спільно із представниками місцевих громад.

Термін реалізації проекту: 2012 рік.

Результати: 

  • У Старобешівському районі відремонтовано Будинку культури в селах Стила, Придорожнє і Петровське, замінено покрівлю дитячого садка в с. Сонцеве, встановлено металопластикові вікна у дитячому садку с. Мар'янівка, проведено капітальний ремонт артезіанських свердловин у селах Новокатиринівка і Василівка, відремонтовано будівлю контори в с. Придорожнє. 
  • У Тельманівському районі Холдинг відновив вуличне освітлення в селах Вільне, Дерсанове, Михайлівка, Кузнєцово-Михайлівка, Греково-Олександрівка та Лукове, відремонтував водопровід в с. Чермалик і встановив металопластикові вікна у дитячому садку с. Бахчовик.
  • У Новоазовському районі кошти направлено на капітальний ремонт водопроводу та встановлення металопластикових вікон у школі в с. Приморське.
  • У Першотравневому районі Холдинг профінансував створення поля для міні-футболу, поточний ремонт поліклініки та станції швидкої допомоги в смт. Ялта, ремонт водопроводу в с. Радянська Україна і покрівлі дитячого садка в с. Комишувате.
  • У Володарському районі HarvEast провів капітальний ремонт систем водопостачання в селах Кременівка і Шевченко та відремонтував терапевтичне відділення районної лікарні.