life:) запустив соціально-освітній проект «Школа мобільного зв'язку:)», ціль якого - розширення світогляду школярів, збагачення їхніх знань про сучасні технології, а також піднесення престижу технічних спеціальностей.

Фокусуючись значною мірою на молоді, мобільний оператор life:) багато уваги приділяє освіті майбутніх українських професіоналів. Саме в межах цього напрямку 9 жовтня 2012 року life:) запустив соціально-освітній проект – «Школа мобільного зв'язку:)». Цього дня Центральний офіс компанії в Києві відвідали перші 37 учнів однієї із загальноосвітніх шкіл Києва. Мета проекту – розширення світогляду школярів, збагачення їхніх знань про сучасні технології, а також піднесення престижу технічних спеціальностей. 

Проект «Школа мобільного зв'язку:)» орієнтований на учнів 9-10 класів і проходить у великих містах України в стінах офісів або Центрів обслуговування абонентів (ЦОА) life:). Старшокласникам пропонується побувати в гостях у оператора та більше дізнатися про мобільний зв'язок, сучасні технології і перспективи їхнього розвитку. Також у межах «Школи мобільного зв'язку:)» у хлопців і дівчат є можливість познайомитися з представниками різних спеціальностей і з перших вуст дізнатися, як створюються телекомунікаційні послуги. 

У межах кожного візиту на школярів чекає:

  • презентація компанії і спеціальностей, які в ній представлені, безпосередньо представниками різних департаментів;
  • спеціально підготовлений life:) 20-хвилинний відеофільм про історію та природу мобільного зв'язку;
  • демонстрація обладнання за підтримки компанії Huawei, міжнародного виробника телекомунікаційного устаткування і смартфонів;
  • конкурс із подарунками від life:), який також допомагає школярам систематизувати отриману інформацію та закріпити в пам'яті найцікавіші факти.

Результати

Всього з моменту запуску проекту в офісах і ЦОА оператора побувало декілька сотень учнів дев'ятих і десятих класів із Києва, Львова, Дніпропетровська, Одеси. Найуважніші гості за результатами конкурсів отримали цінні призи, а фахівці life:) – безліч запитань про специфіку своєї роботи, свою освіту, технології майбутнього, а також вплив мобільного зв'язку на людину. 

 «Школа мобільного зв'язку:)» – це довгостроковий проект, який у перспективі охопить всю Україну. Таким чином, мобільний оператор life:) робить свій внесок у поширення освіти в суспільстві, розширення світогляду українських школярів, прагне інформувати їх про освітні та майбутні кар'єрні можливості, а також заохочувати молодь до отримання технічної освіти й побудови кар'єри в одній із найбільш технологічних і перспективних галузей економіки.