«Стрибок у життя:)» – соціально-освітня програма для студентів старших курсів вищих навчальних закладів України.

З 2009 року мобільний оператор life:) реалізує соціально-освітню програму для студентів старших курсів вищих навчальних закладів країни – «Стрибок у життя:)» (англ. – Jump into life:)). 

«Стрибок у життя:)» – це унікальна можливість для талановитих українських студентів отримати професійні знання та навички, реалізувати свій потенціал у галузі телекомунікацій, інформаційних технологій, маркетингу, фінансів або економіки завдяки навчанню та стажуванню у великій українській компанії.

У перший рік свого існування проект запросив до участі студентів старших курсів та магістрів провідних університетів Києва. У 2010 році почався новий етап програми, до якого приєдналися майбутні фахівці з Донецька і Львова. З 2011 року проект охоплює студентів провідних вишів Києва, Львова, Донецька, Дніпропетровська, Одеси та Харкова. З 2013 року для відбору фіналістів проекту проводиться бізнес-гра, в межах якої учасникам в ігровій формі пропонують проаналізувати середовище, в якому функціонує сучасний бізнес, і прийняти важливі рішення в критичних умовах.

За результатами проходження навчальної програми найбільш успішним учасникам, які захищають власні проекти на відмінно, life:) пропонує стажування у різних підрозділах компанії.

Результати:

«Стрибок у життя:)» дозволяє студентам зробити серйозний крок уперед у своїй професії, розвинути навички роботи у реальному бізнес-середовищі та долучитися до успішної і динамічної міжнародної компанії.

За чотири роки свого існування програма випустила 150 молодих фахівців, 100 із яких пройшли стажування в різних підрозділах компанії, а 50 найкращих студентів приєдналися до дружної life:) родини.