Проект «Фарватер успіху» створено для розвитку талановитих студентів технічних спеціальностей і майбутніх інженерів портової галузі: конструкторів, технологів, проектувальників, механіків та інших.

Проект створено для розвитку талановитих студентів 3-х і 4-х курсів технічних спеціальностей і майбутніх інженерів портової галузі: конструкторів, технологів, проектувальників, механіків та інших. 

Проект «Фарватер успіху» створено для розвитку талановитих студентів технічних спеціальностей і майбутніх інженерів портової галузі: конструкторів, технологів, проектувальників, механіків та інших. У проекті беруть участь студенти 3-х і 4-х курсів, які ще під час навчання отримують можливість проявити себе і постійно підвищувати свій професійний рівень.

«Фарватер успіху» ґрунтується на добре знайомій системі взаємодії роботодавця з профільними вишами: з відбором і заохоченням найкращих студентів, наданням їм можливості на останніх курсах освоїти тонкощі професії безпосередньо на підприємстві і як підсумок – подальше працевлаштування найуспішніших.

Першими до програми приєдналися три ВНЗ в Одесі (Національний морський університет, Національна морська академія й Національний політехнічний університет), два – у Севастополі (Національний технічний університет і Перший Український морський інститут), а також один у Сімферополі (Національна академія природоохоронного та курортного будівництва). З ними вже підписано Меморандуми про співпрацю. Надалі «Портінвест» має намір підписати аналогічні угоди також з іншими ВНЗ, які готують фахівців для портової галузі.

Проект «Фарватер успіху» пройде в кілька етапів.

  • Перший етап програми передбачає «тестування» учасників: отримання рекомендацій навчального закладу щодо найперспективніших студентів і проведення співбесід із ними.
  • На другому етапі для учасників «Фарватеру успіху» відкриваються нові можливості. Компанія забезпечить студентів, що пройшли перший етап, місцями для проходження практики, надасть умови і базу для написання дипломних і актуальних наукових робіт.
  • На третьому етапі – з десятьма найсильнішими учасниками «Фарватеру успіху» холдинг «Портінвест» має намір укласти договір на надання гранту або часткову оплату навчання. Також Компанія готова запропонувати найкращим студентам, які успішно захистили дипломні роботи із заданої теми, працевлаштування або зарахування до кадрового резерву.

Холдинг «Портінвест» радий допомогти талановитим студентам стати справжніми професіоналами. Ми впевнені, що як роботодавець несемо відповідальність за кадровий резерв портової галузі майбутнього і готові інвестувати в освіту, впроваджуючи найкращі ефективні практики.

Щоб стати учасником проекту, необхідно надіслати запит на отримання анкети.